Apie mus

Mes statome namus rankomis

Mūsų firma įsikūrusi Alytuje – mieste, kuris įsikūręs prie turtingų pušynų.
Tradicija statyti rąstinius namus mūsų regione tęsiasi jau daugelį metų. Mes kontroliuojame ištisą procesą, kas leidžia mums pasiekti kuo geriausią kokybės kontrolę. Kiekvieno rąsto apatinė briauna turi atitikti viršutinę ankstesnio rąsto briauną. Šis principas reikalauja daug kruopštaus darbo ir “tradicinio kirvio” panaudojimo. Tik tokiu būdu įmanoma sukurti tikrai kokybiškus rąstinius namus.

Rąstinis karkasas – rąstinio namo pagrindas

Masyvūs rąstai, pagaminti iš šiaurinių pušų, suteikia ramybės ir saugumo jausmą. Vidinės ir išorinės sienos bei stogo kraigas yra renkami iš rąstų. Karkasas yra pilnai paruošiamas mūsų gamykloje. Ypatinga rąstų sujungimo kokybė, amžių senumo technologijos žinojimas, leidžia mums kurti nuostabius namus kurie tarnaus amžius.

Aukštos kokybės rankų darbo namų pigesnis išlaikymas, ir daug patogesnis bei pigesnis apšildymas.

Objekto pavadinimas numeris vienas. Numeris yra pirmas

Magiškas dekoracinių elementų pasaulis

Jeigu Jūs dekoruosite savo namus jie taps ypač unikalūs. Mūsų firmoje dirba tikras šios srities specialistas. Pradėdami dekoracijų kūrimą mes pirma išsiaiškiname kliento norus ir pageidavimus, tiesiog stengiamės sukurti širdžiai malonią ir jaukią atmosferą. Dėmesys detalėms yra ypač svarbus. Langai, durys, kolonos – viskas turi įtakos bendrai namų atmosferai ir harmonijai. 

Namo viduje

Namo interjere jausis skirtumas tarp medžio ir kitų apdailos elementų. Maloniau jausti medienos kvapą ir šilumą nei akmens šaltumą. Medienos grožis ir šiluma, jos galimybė sukurti švelnius garsus kurią ramią ir jaukią atmosferą.
Laiptai, durys, langai, turėklai bei baldai yra kuriami ir surenkami mūsų meistrų.
Židinio spragsėjimas ir kvapas, arkų dailumas, skulptūrų įvairenybė – viskas kartu teikia žavesio ir suteikia didesnį komfortą.

Kedrinės pirtys

Statinės tipo raudonojo kedro pirtys su panoraminiu langu leidžia mėgautis vaizdu į ežerą ar Jums patinkantį kraštovaizdį būnant viduje. Taip suteikiamas erdvumo jausmas padeda dar geriau atsipalaiduoti. Visos pirtys yra labai kompaktiškos ir lengvai bei greitai surenkamos, todėl pastatyti ją užtrunka tik vieną dieną. Iš viso turime septynių tipų pirtis, pritaikytas kiekvieno kliento poreikiams.